English is Easy

796211982

Szkoła języka angielskiego English is Easy

Szkoła języka angielskiego English Is Easy rozpoczęła swą działalność w 2009 roku. Naszym przewodnim celem jest nauka języków obcych oparta na pasji, zaangażowaniu w pracę oraz profesjonalizmie. Nasza siedziba mieści się w nowoczesnym budynku w pełni przystosowanym do celów edukacyjnych.

W naszej szkole szczególną uwagę przywiązujemy do panującej atmosfery. Pragniemy, by każdy kto zdecydował się do nas dołączyć, czuł się u nas swobodnie i przyjaźnie. Aby zapewnić, jak najwyższą jakość i efektywność nauczania jesteśmy otwarci na wskazówki i indywidualne potrzeby naszych Słuchaczy.

Kadrę lektorską naszej szkoły tworzą starannie dobrani nauczyciele, których oprócz wysokich kwalifikacji językowych łączy entuzjazm i pasja. Nasi lektorzy stale poszukują nowych, ciekawych form nauki, wzbogacają i doskonalają warsztat oraz cechuje ich ogromna sympatia i życzliwość dla naszych Słuchaczy. Realizując system partnerskiego podejścia do Słuchaczy skutecznie motywujemy do wytężonej pracy, która poprzez system testów i egzaminów jest regularnie sprawdzana. Wychodząc Państwu naprzeciw oferujemy również indywidualne i grupowe zajęcia z języka angielskiego z dojazdem na terenie Bydgoszczy, gdzie zlokalizowana jest siedziba naszej szkoły językowej i okolic do 15 km od granic miasta.

Właściciel szkoły English Is Easy

mgr Karolina Hipnarowicz

Wykształcenie:
-filolog języka angielskiego o specjalności Nauczycielska z ukończonym kursem pedagogicznym
-magister kierunku Zarządzanie i Marketing o specjalności Zarządzanie Strategiczne

-absolwentka studiów podyplomowych Edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna
-absolwentka National Louis University- College of Management and Business

Moja wizja nauczania:
Moim głównym założeniem jest umożliwienie osiągania szybkich
postępów w nauce. Moja strategia polega na połączeniu nowoczesnych
technik i metod z tradycyjnym podejściem do nauki. Taka koncepcja
gwarantuje najlepsze efekty w zdobywaniu wiedzy.

Szkoła moich marzeń:
Nauka na wysokim poziomie w przyjaznej atmosferze

Serdecznie zapraszam do wspólnej nauki!

MASZ JAKIEŚ PYTANIA? NAPISZ DO NAS!

Kursy indywidualne

Kursy Indywidualne – Korepetycje

Zajęcia indywidualne stanowią najbardziej elastyczną formę nauki. Słuchacze sami ustalają liczbę oraz częstotliwość zajęć według własnych preferencji.

Zobacz szczegóły Zapisz się
WIĘCEJ INFORMACJI POD NUMEREM TELEFONU: 796211982

Kursy grupowe

Kontakt

Możesz przesłać nam wiadomość korzystając z poniższego formularza. Wypełnij wszystkie jego pola i zatwierdź przyciskiem “WYŚLIJ”. Odpowiemy bezpośrednio na podany przez Ciebie adres e-mail.

English Is Easy
Szkoła języka angielskiego English Is Easy
Karolina Hipnarowicz

ul. Joachima Lelewela 31
I piętro
osiedle Bielawy
ZAPISY I INFORMACJE:

tel: 796-211-982
karolinahipnarowicz@gmail.com

Szkoła czynna:

poniedziałek-piątek: 09:00 - 21:00
sobota: 09:00 - 14:00

Wyznacz trasę dojazdu

Dziękujemy!

Twoje zgłoszenie zostało przyjęte.
Skontaktujemy się z Tobą możliwie jak najszybciej!

English Is Easy - ZAPISY ON-LINE

Aby zapisać się na kurs językowy wypełnij wszystkie pola i zatwierdź przyciskiem ZAPISZ SIĘ. Odezwiemy się do Ciebie możliwie najszybciej.

* wypełnij wszystkie pola