English is Easy

533225929

Jak uczę?

Jak uczymy?

Efektywność osiąganych wyników w nauce języka obcego niewątpliwie zależy od jego metodyki. Dlatego w Centrum Językowo - Edukacyjnym English Is Easy edukację językową opieramy na modelu, który zakłada szeroko pojęte kształcenie umiejętności sprawnego porozumiewania się w danym języku już od pierwszych zajęć, niezależnie od poziomu zaawansowania.

Metoda komunikatywna - Communicative Approach angażuje aktywnie uczniów: pracują oni w grupach lub w parach, lekcje prowadzone są w formie gier i zabaw językowych, co sprawia, że są ciekawe i efektywne. Najważniejszą sprawą jest dobór odpowiednich ćwiczeń komunikacyjnych do poziomu uczniów. Lekcje mają na celu dostarczenie uczniom możliwości realnego używania języka w zainscenizowanej sytuacji życiowej.

Metoda CLIL - Content and Language Integrated Learning dotyczy zintegrowanego kształcenia przedmiotowo - językowego opartego na jednoczesnym przekazywaniu treści z dziedziny nauczanych przedmiotów i elementów języka obcego. Jest rekomendowana przez Komisję Europejską. Istotne cechy tej metody to: systematyczna praca w grupie, dobór ćwiczeń uwzględniających różne typy inteligencji uczniów, nauka przez różne kanały sensoryczne. Zajęcia mają przede wszystkim charakter ćwiczeniowy, warsztatowy, prezentowanie filmów, muzyki i obrazów, co pozwala na praktyczne wykorzystywanie wiedzy teoretycznej. Uczeń skoncentrowany jest na pozyskiwaniu merytorycznych informacji wykorzystując swoje umiejętności językowe.

Metoda odkrywcza - Discovery Learning Approach zachęca uczniów do przyjmowania aktywnej postawy w procesie uczenia się przez samodzielne szukanie odpowiedzi na postawione pytania lub rozwiązywanie problemów w celu odkrycia i zrozumienia reguły lub zagadnienia. W tej koncepcji nauczyciel jest przewodnikiem, który prowadzi uczniów przez proces myślowy. Uczniowie wcielają się w role detektywów, którzy rozwiązują zadania i szukają odpowiedzi w środowisku stymulowanym językowo.

Metoda ICT Tools to wykorzystanie nowoczesnych technologii w nauczaniu języka angielskiego.

 

Zalety metody z punktu widzenia kursanta:

MASZ JAKIEŚ PYTANIA? NAPISZ!

System kształcenia języka angielskiego opiera się na kompleksowym programie nauczania obejmującym wszystkie etapy poznawania języka - od podstaw aż do uzyskania biegłości językowej. System nauczania w naszym centrum został stworzony w oparciu o Europejski System Opisu Kształcenia Językowego, czyli tzw. Skalę Rady Europy.

Kliknij tutaj, aby zobaczyć Europejski System Opisu Kształcenia Językowego - Tabela samooceny

Zapisz się!

Kontakt

Możesz przesłać nam wiadomość korzystając z poniższego formularza. Wypełnij wszystkie jego pola i zatwierdź przyciskiem “WYŚLIJ”. Odpowiemy bezpośrednio na podany przez Ciebie adres e-mail.

Centrum English Is Easy - Angielski dla dzieci i młodzieży

ul. Joachima Lelewela 25
85-652 Bydgoszcz

Nr. konta 09 1050 1139 1000 0090 8036 0739 ING Bank Śląski

ZAPISY I INFORMACJE:

tel. 533 225 929
[email protected]

 

 

 

 

Wyznacz trasę dojazdu

Dziękujemy!

Twoje zgłoszenie zostało przyjęte.
Skontaktujemy się z Tobą możliwie jak najszybciej!

Rozumiem

English Is Easy - ZAPISY ON-LINE

Aby zapisać się na kurs językowy wypełnij wszystkie pola i zatwierdź przyciskiem ZAPISZ SIĘ. Odezwiemy się do Ciebie możliwie najszybciej.

Zamknij
Zaznacz w treści wiadomości czy
interesuje Cię kurs STACJONARNY czy kurs ONLINE
* wypełnij wszystkie pola
Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.