English is Easy

533225929

Kursy dla dzieci i młodzieży

Kursy dla Dzieci i Młodzieży

Kurs standardowy dla dzieci został zaprojektowany w taki sposób aby umożliwić stworzenie atmosfery sprzyjającej nauce oraz zachęcającej Uczniów do pracy zespołowej. Wykorzystanie zadań opartych na różnych strategiach współpracy (tj. think-pair-share, praca w parach i grupach, gry językowe) buduje poczucie przynależności, kształtuje pewność siebie oraz umiejętność reagowania w języku angielskim.

Szeroki przekrój materiałów nie tylko pomaga rozwinąć kompetencje komunikacyjne, lecz także wspiera umiejętność kreatywnego i krytycznego myślenia. Ponadto angażujące treści, dynamiczne animacje, chwytliwe utwory, oraz filmy mobilizujące Uczniów do nauki i zdobywania innych umiejętności.

Specjalna aplikacja dla Uczniów pełni rolę interaktywnego świata przypominającego grę, dzięki której mogą rozwijać posiadaną wiedzę i zdobywać nagrody.

Kurs konwersacyjny dla dzieci to kurs, który zaprasza Uczniów do odkrywania świata poprzez wciągające fakty, niesamowitą fotografię i video. Dodatkowa aplikacja śledzi postępy Słuchaczy.

Dodatkowym atutem jest możliwość prowadzenia zajęć po zajęciach szkolnych
w Twojej Szkole Podstawowej!

Obecnie prowadzę zajęcia w :

Szkoła Podstawowa nr. 20 ul. Grabowa 4, 85-601 Bydgoszcz

Jeśli chcesz abym uczyła Twoje dziecko, skontaktuj się ze mną!


Kurs standardowy dla młodzieży zapewnia uczniom solidne przygotowanie do egzaminów - szczególny nacisk położono na egzaminacyjne umiejętności produktywne, które zwykle stanowią dla nich największe wyzwanie.

Filmy Talk2Me oraz Speaking Test pomagają w budowaniu pewności siebie niezbędnej do płynnej komunikacji i przygotowują do testu z mówienia, a podejście " krok po kroku " do nauki pisania ułatwia im regularne sprawdzanie tej sprawności.

To także bogactwo komponentów cyfrowych, które angażują uczniów i ułatwiają im przyswajanie nowego materiału językowego.

Kurs konwersacyjny dla młodzieży łączy w sobie porywający materiał video z Discovery Education z efektywnym podejściem do lekcji, które promują komunikację i rozwijają krytyczne umiejętność XXI wieku. Słuchacze wyruszają w podróż, poznają kultury i świat wokół nich.

Dlaczego warto
się u mnie uczyć?

 • Małe grupy nauczania

U mnie uczysz się w kameralnych grupach. Każda grupa jest dopasowana zarówno poziomem znajomości języka obcego,
jak i wiekowo. Małe grupy powodują, że znacznie wzrasta skuteczność nauczania, ponieważ o wiele łatwiej jest określić potrzeby każdego Kursanta.

 • Doskonała kadra lektorska
 • English Is Easy to kompetentny lektor posiadający odpowiednie kwalifikacje. Pełna energii i optymizmu, zawsze uśmiechnięta i chętna do pomocy i stawiająca sobie za cel nauczenie Ciebie języka!
 • Ciekawy program nauczania

  Na moich kursach kładę głównie nacisk na swobodne
  i poprawne porozumiewanie się w języku obcym, wykorzystuję metodę komunikatywną. Na zajęciach wprowadzam różne ciekawe materiały, które urozmaicają
  i uatrakcyjniają lekcje. U mnie nauka jest przyjemnością.
 • Weryfikacja wiedzy

  Czuwam nad postępami w nauce. W grupach dzieci i młodzieży rodzice otrzymują raporty opisujące postępy w nauce, oceny oraz nieobecności. Przeprowadzam także testy sprawdzające, które dodatkowo kontrolują stan wiedzy Słuchaczy

Co przyczynia się
do mojego sukcesu?

 • Moim celem od momentu powstania jest dążenie  do wyznaczonego sobie celu, a jest nim skuteczność w nauce 
  co odzwierciedla postępy Słuchaczy i obopólne zadowolenie.
 • • Doświadczenie, które posiadam przekłada się na to,
  iż 90 % Uczestników trafia do mnie z polecenia, za co
  bardzo dziękuję!

  • Cenię sobie otwartość, chęć motywacji do wyznaczonych sobie celów.

  • Jako jedna z czterech Szkół w Bydgoszczy organizuję kursy językowe dla Firm z dofinansowaniem ze środków z Unii Europejskiej.

MASZ JAKIEŚ PYTANIA? NAPISZ DO MNIE!

zobacz także Kursy indywidualne

Your choice – zajęcia indywidualne

Zajęcia indywidualne stanowią najbardziej elastyczną formę nauki. Słuchacze sami ustalają liczbę oraz częstotliwość zajęć według własnych preferencji.

Zobacz szczegóły Zapisz się
WIĘCEJ INFORMACJI POD NUMEREM TELEFONU: 533225929

Kontakt

Możesz przesłać nam wiadomość korzystając z poniższego formularza. Wypełnij wszystkie jego pola i zatwierdź przyciskiem “WYŚLIJ”. Odpowiemy bezpośrednio na podany przez Ciebie adres e-mail.

Centrum Edukacyjno - Językowe English Is Easy Sp. z o.o.

NOWA SIEDZIBA!

ul. Gdańska 163, budynek B, teren Zawiszy
85-915 Bydgoszcz

W okresie wakacji od 1 lipca do 31 sierpnia Biuro Centrum jest nieczynne!

Zapraszam od 2 wrześniasmileysmileysmiley

ZAPISY I INFORMACJE:

Biuro Centrum tel. 533 225 929
[email protected]

 

 

 

Wyznacz trasę dojazdu

Dziękujemy!

Twoje zgłoszenie zostało przyjęte.
Skontaktujemy się z Tobą możliwie jak najszybciej!

Rozumiem

English Is Easy - ZAPISY ON-LINE

Aby zapisać się na kurs językowy wypełnij wszystkie pola i zatwierdź przyciskiem ZAPISZ SIĘ. Odezwiemy się do Ciebie możliwie najszybciej.

Zamknij
* wypełnij wszystkie pola
Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.