English is Easy

Centrum Edukacyjno-Językowe English Is Easy

Centrum Edukacyjno – Językowe English Is Easy Sp. z o.o.
istnieje od 2009 roku.

Naszym celem jest nauka języka angielskiego oparta na pasji, zaangażowaniu oraz profesjonalizmie.

Siedziba Centrum English Is Easy mieści się w budynku w pełni przystosowanym do celów edukacyjnych.

Nasze nowatorskie metody pozwolą Państwu i Dzieciom w krótkim czasie osiągnąć świetne rezultaty w nauce tego języka. Jesteśmy otwarci na potrzeby naszych Słuchaczy. Każdy traktowany jest indywidualnie.

Zajęcia dla Dzieci, Młodzieży i Dorosłych prowadzone są w ciekawy i dynamiczny sposób, przez co szybko przyswajana jest wiedza w przyjemnej atmosferze. Pragniemy, by każdy Kto zdecyduje się do nas dołączyć, czuł się u nas swobodnie i przyjaźnie.

… i wyobraź sobie teraz jak swobodnie i bez stresu posługujesz się językiem angielskim… :)

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Realizując system partnerskiego podejścia do Słuchaczy skutecznie motywujemy do wytężonej pracy, która jest regularnie sprawdzana na podstawie testów i egzaminów.

Starannie dobrana kadra Lektorska, która oprócz wysokich kwalifikacji językowych łączy entuzjazm i pasja do wykonywanej pracy.

Prowadzimy również zajęcia w szkołach publicznych, w siedzibach Firm na terenie miasta Bydgoszcz.

Jako jedna z czterech szkół językowych w Bydgoszczy prowadzimy kursy z dofinansowaniem z Unii Europejskiej.

Dodatkowym atutem English Is Easy jest również prowadzenie zajęć on-line.

Zapewniamy bezpłatny audyt językowy, który kwalifikuje Słuchacza do danego poziomu kursu po zapisie do English Is Easy.

MASZ JAKIEŚ PYTANIA? NAPISZ DO NAS!

Kursy grupowe

Kursy indywidualne

Your choice – zajęcia indywidualne

Zajęcia indywidualne stanowią najbardziej elastyczną formę nauki. Słuchacze sami ustalają liczbę oraz częstotliwość zajęć według własnych preferencji.

Zobacz szczegóły Zapisz się
WIĘCEJ INFORMACJI POD NUMEREM TELEFONU: 533225929

Kontakt

Możesz przesłać nam wiadomość korzystając z poniższego formularza. Wypełnij wszystkie jego pola i zatwierdź przyciskiem “WYŚLIJ”. Odpowiemy bezpośrednio na podany przez Ciebie adres e-mail.

Centrum Edukacyjno-Językowe
English Is Easy Sp. z o.o.

ul. Joachima Lelewela 31

Biuro czynne:

poniedziałek-piątek: 12:00 - 18:00

ZAPISY I INFORMACJE:

Biuro Centrum tel. 533 225 929
[email protected]

Właściciel Centrum tel. 796 211 982
[email protected]

Po godzinach pracy biura prosimy o pozostawienie wiadomości e-mail: [email protected]

Następnego dnia skontaktujemy się z Państwem.

Wyznacz trasę dojazdu

Dziękujemy!

Twoje zgłoszenie zostało przyjęte.
Skontaktujemy się z Tobą możliwie jak najszybciej!

English Is Easy - ZAPISY ON-LINE

Aby zapisać się na kurs językowy wypełnij wszystkie pola i zatwierdź przyciskiem ZAPISZ SIĘ. Odezwiemy się do Ciebie możliwie najszybciej.

* wypełnij wszystkie pola
Akceptuję

Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.