English is Easy

O mnie

Centrum Językowo - Edukacyjne English Is Easy

Centrum Językowo - Edukacyjne English Is Easy  istnieje od 2009 roku.

Moim celem jest nauka języka angielskiego oparta na pasji, zaangażowaniu oraz profesjonalizmie.

Zajęcia są prowadzone w formie stacjonarnej lub online.

Siedziba Centrum English Is Easy mieści się w budynku w pełni przystosowanym do celów edukacyjnych.

Nowatorskie metody pozwolą Państwu i Dzieciom w krótkim czasie osiągnąć świetne rezultaty w nauce tego języka. Jestem otwarta na potrzeby moich Słuchaczy. Każdy traktowany jest indywidualnie.

Zajęcia dla Dzieci, Młodzieży prowadzone są w ciekawy i dynamiczny sposób, przez co szybko przyswajana jest wiedza w przyjemnej atmosferze. Pragnę, by każdy Kto zdecyduje się zapisać na kurs, czuł się swobodnie i przyjaźnie.

… i wyobraź sobie teraz jak swobodnie i bez stresu posługujesz się językiem angielskim… :)

Zapraszam do zapoznania się z ofertą!

Realizując system partnerskiego podejścia do Słuchaczy skutecznie motywuję do wytężonej pracy, która jest regularnie sprawdzana na podstawie testów i egzaminów.

Oprócz wysokich kwalifikacji językowych posiadam wielki entuzjazm i pasję do wykonywanej pracy.

Prowadzę również zajęcia w szkołach publicznych na terenie miasta Bydgoszczy.

Do zobaczenia na lekcji!

Właściciel, Metodyk i Lektor English Is Easy, Karolina Hipnarowicz

Karolina Hipnarowicz

MASZ JAKIEŚ PYTANIA? NAPISZ DO NAS!

Kursy grupowe

Kontakt

Możesz przesłać nam wiadomość korzystając z poniższego formularza. Wypełnij wszystkie jego pola i zatwierdź przyciskiem “WYŚLIJ”. Odpowiemy bezpośrednio na podany przez Ciebie adres e-mail.

Centrum English Is Easy - Angielski dla dzieci i młodzieży

ul. Joachima Lelewela 25

Nr. konta 09 1050 1139 1000 0090 8036 0739 ING Bank Śląski

ZAPISY I INFORMACJE:

Wyznacz trasę dojazdu

Dziękujemy!

Twoje zgłoszenie zostało przyjęte.
Skontaktujemy się z Tobą możliwie jak najszybciej!

English Is Easy - ZAPISY ON-LINE

Aby zapisać się na kurs językowy wypełnij wszystkie pola i zatwierdź przyciskiem ZAPISZ SIĘ. Odezwiemy się do Ciebie możliwie najszybciej.

Zaznacz w treści wiadomości czy
interesuje Cię kurs STACJONARNY czy kurs ONLINE
* wypełnij wszystkie pola
Akceptuję

Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.