English is Easy

533225929

O mnie

Centrum Językowo - Edukacyjne English Is Easy

Centrum Językowo - Edukacyjne English Is Easy  istnieje od 2009 roku.

Moim celem jest nauka języka angielskiego oparta na pasji, zaangażowaniu oraz profesjonalizmie.

Zajęcia są prowadzone w formie stacjonarnej lub online.

Siedziba Centrum English Is Easy mieści się w budynku w pełni przystosowanym do celów edukacyjnych.

Nowatorskie metody pozwolą Państwu i Dzieciom w krótkim czasie osiągnąć świetne rezultaty w nauce tego języka. Jestem otwarta na potrzeby moich Słuchaczy. Każdy traktowany jest indywidualnie.

Zajęcia dla Dzieci, Młodzieży prowadzone są w ciekawy i dynamiczny sposób, przez co szybko przyswajana jest wiedza w przyjemnej atmosferze. Pragnę, by każdy Kto zdecyduje się zapisać na kurs, czuł się swobodnie i przyjaźnie.  

… i wyobraź sobie teraz jak swobodnie i bez stresu posługujesz się językiem angielskim… :) 

Zapraszam do zapoznania się z ofertą!

Realizując system partnerskiego podejścia do Słuchaczy skutecznie motywuję do wytężonej pracy, która jest regularnie sprawdzana na podstawie testów i egzaminów.

Oprócz wysokich kwalifikacji językowych posiadam wielki entuzjazm i pasję do wykonywanej pracy. 

Prowadzę również zajęcia w szkołach publicznych na terenie miasta Bydgoszczy.

Do zobaczenia na lekcji!

Właściciel, Metodyk i Lektor English Is Easy, Karolina Hipnarowicz

 

 

Karolina Hipnarowicz

Całe życie uczę się języka angielskiego, na kursach dodatkowych,
w szkołach prywatnych, potem na studiach magisterskich,gdzie angielski był językiem wykładowym.

Najpierw obroniłam magistra na kierunku Zarządzanie i Marketing, specjalizacja Zarządzanie Strategiczne i pracowałam jako specjalista ds. marketingu w branżach: bankowość, administracja medyczna, instalacje grzewcze i cały czas dodatkowo uczyłam się języka angielskiego.

Byłam na etapie certyfikatu Cambridge, kiedy moja ukochana mama podsunęła mi pomysł, że skoro tak lubię uczyć się języka angielskiego, czy nie lepiej studiować filologię angielską? Zgodziłam się bez zastanowienia ;-) Studia minęły szybko...nie miałam problemów z nauką...z 300 Słuchaczy, którzy byli na pierwszym roku, licencjat obroniło tylko 30!

W trakcie studiów podjęłam pracę jako lektor języka angielskiego
w szkole prywatnej i tak do 16:00 pracowałam jako specjalista ds. marketingu, a po pracy uczyłam języka angielskiego. W między czasie uzyskałam uprawnienia do bycia nauczycielem - kurs 1,5 roczny - Przygotowanie pedagogiczne i zakochiwałam się w roli bycia nauczycielem i coraz większego obcowania z językiem angielskim. Potem skończyłam studia podyplomowe: Edukacja przedszkolna
i wczesnoszkolna. W najbliższym czasie na pewno wybieram się na psychologię - ten kierunek będzie pomocny przy motywowaniu moich uczniów :-)

Uczę języka angielskiego od 2009 roku. Jak uczniów przybywało coraz więcej, to zrezygnowałam z pracy na posadzie i w pełni poświęciłam się pracy jako lektor języka angielskiego. Nie wyobrażam sobie dnia bez moich uczniów i języka angielskiego. Centrum English Is Easy, które stworzyłam jest moim drugim domem ;-) Dlaczego zdecydowałam się prowadzić własną szkołę języka angielskiego? Po wielu latach doświadczeń jako uczeń z różnymi lektorami chciałam stworzyć własną metodę nauki języka angielskiego, która byłaby przede wszystkim efektywna!

Wierzę, że tylko systematyczna praca, połączona z ciekawymi
i inspirującymi zajęciami pozwoli odnieść sukces w nauce języka angielskiego, którego znajomość w dzisiejszych czasach jest już niezbędna ;-)

Nie mówię, że na moich lekcjach będzie łatwo, ale będzie inspirująco bo zależy mi abyście zrozumieli i pokochali, jak Ja ten wspaniały język i w ten sposób w krótkim czasie zobaczycie jakie świetne postępy poczyniliście :-)

Do zobaczenia na moich lekcjach :-)

MASZ JAKIEŚ PYTANIA? NAPISZ DO NAS!

Kursy grupowe

Kontakt

Możesz przesłać nam wiadomość korzystając z poniższego formularza. Wypełnij wszystkie jego pola i zatwierdź przyciskiem “WYŚLIJ”. Odpowiemy bezpośrednio na podany przez Ciebie adres e-mail.

Centrum Językowo - Edukacyjne English Is Easy

ul. Joachima Lelewela 25
85-652 Bydgoszcz

Nr. konta 09 1050 1139 1000 0090 8036 0739 ING Bank Śląski

ZAPISY I INFORMACJE:

tel. 533 225 929
[email protected]

Proszę o cierpliwość, bo podczas prowadzenia zajęć nie odbieram telefonu:-)

Pozdrawiam serdecznie, Karolina Hipnarowicz

 

 

 

Wyznacz trasę dojazdu

Dziękujemy!

Twoje zgłoszenie zostało przyjęte.
Skontaktujemy się z Tobą możliwie jak najszybciej!

Rozumiem

English Is Easy - ZAPISY ON-LINE

Aby zapisać się na kurs językowy wypełnij wszystkie pola i zatwierdź przyciskiem ZAPISZ SIĘ. Odezwiemy się do Ciebie możliwie najszybciej.

Zamknij
Zaznacz w treści wiadomości czy
interesuje Cię kurs STACJONARNY czy kurs ONLINE
* wypełnij wszystkie pola
Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.